Potkánci ♥

Potkánci

12. května 2008 v 21:02 | Oranginka

Chuck (potrava pro hada)

1. února 2008 v 13:36 | orange-lover
Já s rodiči a bratrem bydlíme v paneláku. No a jeden náš podsoused (Alexandr Holub :), se kterým se táta seznámil, má užovku (docela obyčejnou) a tak mi táta nabídl, že pokud se budeme chtít těch potkánků zbavit, tak že užovka žere jednou za měsíc :)
No a ve škole se narodil druhý vrh potkánků (15.11 2007), ovšem tenhle byl nechtěný :( Takže až potkánci vyrostli (Nežilo se jim dobře. Neměli co jíst a skoro ani kde bydlet ahlavně se o ně jejich majitelka nestarala, takže to padlo na mě a kamarádku... No a my je nebudeme sponzorovat, to dá rozum, ne?!) a byl jim asi tak měsíc, vzala jsem jednoho vyhublého samečka jménem Chuck domů na vykrmení a potom hadovi.
← ← ← Chuckísek
Měl se u mě krásně zařízenou malinkatou klec (no, měl tam hamaku, pítko, misku se zrním a domeček :), kde si pobyl asi tak týden. Pak nám dal Lexa (podsoused) vědět, že má ta jeho užovka Hobza (:D) hlad, tak jsme se vydali i s Chuckem na popravu.
Tady má Chuckísek fotku těsně před popravou → → → → → → → → → → → →
No, Lexa ho dal za ocásek do Hobzova terária a zabouchl dveře. No a náš milý důvěřivý a slušně vychovaný Chuck se asi chtěl seznámit s neznámým tvorem a tak vběhl dřímajícímu Hobzovi rovnou před čumák... Ten nelenil a hnedka Chucka chytil. No, jelikož had dlouho nejedl, chytil si myšáka špatně a jedl ho od ocasu... Prostě to trvalo dlouho než hadovi došlo, odkud má myšu jíst :) To jsem tamale už já ani táta ani brácha už nebyli. Když byl had nasycen a Chuckovi se zmařily všechny hezké sny (má potkan sny???), napsal Lexa sms tátovi :(

Tak to byl osud Dobrého myšáka Chucka :D

Mozart

25. ledna 2008 v 18:42 | orange-lover
Jméno: Mozart
Přezdívky: Mócí, Šmudla, Mozzí, ...
Oblíbené papání: syrový maso, mlsky (jako Snoopy), ovoce a zelenina a taky
Darwin's :) Spolu s Pusíkem si rád smlsne na mojí svačině :)
Tak takhle vypadal malej Mozart v 1 měsíci → → → → → → →


Povaha: moc rád se mazlí ale na zavolání přiběhne málokdy. Rád spinká, ale když nespinká tak je až moc aktivní :) Hodně vynalézavej (tím myslim, že je i chytřejší než Snoopy) a taky rád ničí věci :( Já vim, nedělaj to schválně, ale stejně ;)
Nejoblíbenější místo: Na 1. místě bude rozhodně moje postel :) Tam už taky nesmí (všechno počůral ;). No, hnedka potom je to roh pokoje, moje taška (leží na ní, ne v ní) a místo pod stolem u počítače. Taky hrozně rád leze na počítač (dej Bůh že mi ty dráty nezničí!!!), ale pak se neumí dostat dolů :) V kleci neni moc rád, musim ho přemlouvat aby tam šel :)

Kamarádi: Asi na tom nebude jinak než Snoopy :) Takže Snoopy, já (snad) a Chuck a Norris :)
Základní vzhled: Tmavá barva, menší a hubenější vzrůst než Snoopy a má velkou lysinu přes celý obličej :) Špičku ocásku má ukousnutou.

Snoopy

24. ledna 2008 v 21:43 | orange-lover
Jméno: Snoopy
Přezdívky: Pusík, Míša, Snupík, ...
Oblíbené papání: toho je :) Ale asi nejvíc syrový maso, mlsky (piškoty, dropsíky, banánky,...),Darwin's a nějaká ta zeleninka a ovoce (brokolice, hruška, kiwi...).
Taky moc rád papá mojí svačinu :)

Povaha: mazlivá a ani ne moc zvídavá :) Přiběhne na zavolání
(zaklepání) a pomazlí se.
Kouká naprosto neodolatelně :)

Tohle je snoopy, když mu byl asi měsíc :) → → → → → → → →
Nejoblíbenějsí místo: Buď jsem to já, ale já sem spíš jenom přechodný stanoviště :) Moc rád leží na baťohu a v kleci v hamaku. Taky je rád u mě v kapuci, ale to se snad stalo jenom 2x aby tam chvíli vydržel. Rád tam akorát jí :) Pak maj s Mozartem místečko u drátů od počítače a taky v rohu pokoje. V kleci se mu líbí rozhodně víc než Mozartovi, ale nadšenej tam taky neni :(

Kamarádi: Mozart, doufám že já a chvíli to byl i Chuck a Norris (to sou potkánci, co šli hadovi - sou 2, ne jeden :D )
Základní vzhled: Lysinka od pravého oka až mezi uši, světlé zbarvení a vypasený růst :) Taky má na levém bokuvýstupek tmavší srsti (pokud se tomu tak dá řikat, teďka už celej zesvětlal)

Potkánci

24. ledna 2008 v 21:12 | orange-lover
Už možná víte, že zbožňuju svoje potkánky ♥.
Tak já vám o nic něco moc ráda povim:)
↓↓↓ celý článek
 
 

Reklama